Informacje

Najważniejsze by fotografie tworzyły dla Was najpiękniejszą pamiątkę początku Waszej wspólnej historii...

W fotografii ślubnej skupiamy się zarówno na jakości jak i treści materiału. Wiemy, że magię tego dnia tworzą ludzie, wydarzenia i detale - właśnie te momenty starannie zamykamy w przemyślanych kadrach. Nasza oferta skierowana jest do osób podobnych do nas, czyli wymagających zarówno jakości jak i ciekawego, spójnego przekazu. W reportażach szukamy ciekawego i niecodziennego punktu odniesienia, staramy się patrzeć na rzeczy i ludzi nieco inaczej - może to właśnie sprawia, że fotografie są ciekawe i niepowtarzalne. Przede wszystkim fotografowanie to dla nas duża przyjemność.

Zajmujemy się również fotografią reklamową, wykonujemy zdjęcia z lotu ptaka oraz sesje indywidualne. Wysoką jakość zdjęć zapewnia profesjonalny sprzęt: pełnoklatkowe korpusy i jasna optyka. Najbliższy jest nam rejon województwa Lubelskiego, lecz wykonywaliśmy już i chcemy dalej wykonywać realizacje na terenie całej Polski jak i za granicami naszego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio oraz ofertą, a jeśli spodobają się Wam nasze zdjęcia - jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zachęcamy do indywidualnego spotkania na którym obejrzą Państwo zdjęcia w formie odbitek, pełne reportaże i plenery ślubne oraz otrzymają Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania.